Petrovo malování
Malování pokojů Praha a okolí

Design

Design jsem studoval dva roky na fakultě architektury na Triton College v Chicagu. Velmi rád vám navrhnu design a barvy pro celý dům či byt podle nejnovějších trendů.  Mnozí z mých zákazníků byli spokojeni s decentní volbou, při které je barevný odstín pouze na jedné stěně pokoje. Možná vás zaujme kombinace tapety a barev. Pro dětské pokoje volíme veselé a živé barvy. Kromě standardního vymalování dětského pokoje, nabízíme také malbu hravých nástěnných vzorů, jako například trávy rostoucí z koberce, nebo nebe na strop. Důležitá věc při malování a lakování je přesná linie, volba kontrastu, hra světla. Osobně pracuji na každém projektu a dohlížím na každý detail.

Nabízím také návrhy celkového designu interiéru. Postarám se, aby nábytek ladil s podlahou, barvami na zdech, záclonami, doplňky atd. Nejdříve si vyslechnu vaše přání a představy ohledně celkového designu interiéru, poté předložím návrh a společně s vámi docílíme interiéru, který bude nejlépe vyhovovat vašim potřebám a vašemu vkusu. Pro realizaci projektu vám mohu doporučit řadu dodavatelů, včetně firmy, která vyrábí nábytek na míru a řemeslníky na veškeré práce spojené s realizací. Osobně dohlížím na kvalitu provedené práce.

Petrovo malování - design

design, malování pokojů Petrovo malování - design 01design, malování pokojů Petrovo malování - design 02design, malování pokojů Petrovo malování - design 03design, malování pokojů Petrovo malování - design 04
Reference
Malování pokojů Praha a okolí. Malování interiérů, exteriérů, malířské práce Praha a okolí, malíři pokojů, lakování nábytku. Spolehlivost, zkušenosti, dobré ceny.
© 2011 Petrovo malování. Petr Kleňha, Čajkovského 13/1423, Praha 3, tel. 773 598 400
 
Podívejte se na AAA Barvy
 
Označení provozovny: ID RZP:3528009
Nastavení cookies | Mapa stránek
vygenerováno systémem Animáto | webdesign a redakční systém
 
 References