Petrovo malování
Malování pokojů Praha a okolí
Domovská stránka > Reference > MALOVÁNÍ TANEČNÍ ŠKOLY

MALOVÁNÍ TANEČNÍ ŠKOLY

MALOVÁNÍ TANEČNÍ ŠKOLY
Malování interiéru tanečního sálu v Herecké škole 

Na Vyšší odborné škole herecké v Praze jsme zařizovali malování interiéru. Konkrétně se jednalo o malování interiéru tanečního sálu. Malování jsme započali až ke konci srpna a museli jsme veškeré malování interiéru mít hotové do září, kdy opět začíná školní rok. Celé malování bylo potřeba udělat pouze bílou barvou. Nejvíce nás při tomto projektu brzdily velké díry ve zdech a velmi opadaná omítka. Naše malování mělo zpříjemnit budoucím hercům a tanečníkům prostředí. 

Samotné malování interiéru tanečního sálu

Než jsme se vrhli na samotné malování interiéru, museli jsme nejdříve seškrábat na zdech nesouvislé plochy a hlavně díry ve zdech vyštukovat (viz foto). Po tomto dokončení jsme přešli na malování penetrací.  Po této proceduře jsme se vrhli na samotné malování stěn bílou barvou. U stropu bylo malování provedeno celkem třikrát, pro perfektní vzhled. 

 
Konečná úprava malování interiéru tanečního sálu a úklid interiéru 

Když jsme dokončili malování interiéru, tak jsme vše dokonale zkontrolovali a přesvědčili se, že malování proběhlo na jedničku. Když po malování zůstane na zdech nějaká nejasnost, doladíme ji. Po ukončení veškerých prací na malování interiéru naše uklizečky zajistí perfektní úklid. Vedení školy ohodnotilo naše malování interiéru tanečního sálu a následný úklid velmi pozitivně. Náš další spokojený zákazník. 

Malovani_interieru_tanecniho_salu_v_Herecke_skole_1.jpg
Malovani_interieru_tanecniho_salu_v_Herecke_skole_2.jpg
Malovani_interieru_tanecniho_salu_v_Herecke_skole_3.jpg
Malování pokojů Praha a okolí. Malování interiérů, exteriérů, malířské práce Praha a okolí, malíři pokojů, lakování nábytku. Spolehlivost, zkušenosti, dobré ceny.
© 2011 Petrovo malování. Petr Kleňha, Čajkovského 13/1423, Praha 3, tel. 773 598 400
 
Podívejte se na AAA Barvy
 
Označení provozovny: ID RZP:3528009
Nastavení cookies | Mapa stránek
vygenerováno systémem Animáto | webdesign a redakční systém
 
 References