Petrovo malování
Malování pokojů Praha a okolí
Úklidové práce Praha a okolí

Úklidové práce Praha a okolí

Úklid provádíme po každém malování, nabízíme ale také jednorázové i pravidelné úklidy domácností a kanceláří, včetně mytí oken, praní koberců, sedaček, mytí fasád, mytí chodníků vapkou. Chemické čištění v rámci možností. Za svůj uklízecí tým ručím. Naše pracovnice jsou spolehlivé, pečlivé a rychlé, a úklid po nich je radost sledovat. Sám často kontroluji detaily, o kterých zákazník ani netuší.

Naše úklidová firma vznikla přirozeně. Po každé malířské práci jsem si pozval uklízečku, aby po nás uklidila. Zákazníkům se způsob úklidu velmi líbil a tak jsme začali s uklízecí firmou. Máme tedy zákazníky z řad zákazníků naší malířské firmy. Také jsme časem získali zákazníky s firmami, uklízíme tedy dnes například pravidelně denně restaurace, týdně kanceláře. Také uklízíme třeba velkou ordinaci gynekologie. Pravidelně uklízíme také zubařství, nebo ordinaci psychiatrie.

Úklidy se tedy dělí na jednorázové úklidy, často jde třeba o předvánoční úklid, nebo úklid po různých akcích, jako např. párty. Další variantou je pravidelný úklid, kdy uklízíme soukromé osoby jednou týdně, nebo uklízíme jednou za čtrnáct dní. Kanceláře a restaurace uklízíme denně, nebo týdně.

Úklid kanceláří a soukromých osob vás bude stát 150,- kč za hodinu. Restaurace mají slevu při větším počtu hodin. 150,- kč za hodinu vám může připadat jako hodně peněz jenom za úklid. Věřte ale, že tomu tak není. S námi za úklid ušetříte. Naše uklízečky jsou prověřené profesionálky. Při úklidu jsou velmi rychlé a pečlivé.

Příklad: já bydlím ve dvou ve tři plus jedna na Žižkově. Uklízečka ke mě chodí jednou za čtrnáct dní na velký úklid. Za čtyři hodiny uklidí celý byt. Vypere dvě pračky, dvě pověsí a složí hromadu čistého prádla připraveného pro ni. Uklidí všechny podlahy, uklidí pečlivě koupelnu, záchod i kuchyň. Vyleští dlaždičky v kuchyni, koupelně i na záchodě. Můžu jí nechat doma samotnou a říct jí, aby zabouchla po úklidu dveře. Uklízečky jsou leta vyzkoušené a já za ně ručím. Po odchodu uklízečky nebudete věřit svým očím, protože takhle jste doma ještě uklizeno neměli.

Petrovo malování - úklid

Petrovo malování - úklid 01Petrovo malování - úklid 02Petrovo malování - úklid 03Petrovo malování - úklid 04Petrovo malování - úklid 05Petrovo malování - úklid 06Petrovo malování - úklid 07Petrovo malování - úklid 08Petrovo malování - úklid 09Petrovo malování - úklid 10Petrovo malování - úklid 11
Reference
Žádné články nejsou k dispozici.
Malování pokojů Praha a okolí. Malování interiérů, exteriérů, malířské práce Praha a okolí, malíři pokojů, lakování nábytku. Spolehlivost, zkušenosti, dobré ceny.
© 2011 Petrovo malování. Petr Kleňha, Čajkovského 13/1423, Praha 3, tel. 773 598 400
 
Podívejte se na AAA Barvy
 
Označení provozovny: ID RZP:3528009
Nastavení cookies | Mapa stránek
vygenerováno systémem Animáto | webdesign a redakční systém
 
 References