Petrovo malování
Malování pokojů Praha a okolí
Domovská stránka > Nabízíme > Renovace nábytku
Renovace nábytku

Renovace nábytku

Renovace nábytku a dřevěných obkladů

Také se zabýváme opravou a rekonstrukcí nábytku a dřevěného obložení. Nábytek a dřevěné obložení obrousíme, nahradíme porušenou dýhu, nebo chybějící kousky dřeva. Po té dřevo moříme a lakujeme podle potřeby.
Často totiž řešíme problémy celého interiéru, navrhneme změny, design nábytku i barev a doporučíme jak zlepšit celý interiér. Často také renovujeme porušený nábytek, spolupracujeme přitom se zkušeným restaurátorem.
Často lidem navrhuji řešení nábytku, nakreslím jim kusy nábytku, které by se dali vyrobit z masivu a hodily by se do interiéru. To pak vyrobíme a instalujeme v interiéru.

Příklad:

Zajímavý byl projekt mexické ambasády, kde jsme opravovali a lakovali všechno dřevěné obložení ve velkém vstupním pokoji. Můžete si výsledek prohlédnout na fotografiích. Také často restaurujeme nábytek
a to jak běžný nábytek, tak i starožitný, při čemž spolupracujeme s restáurátorem nábytku, který pro nás už udělal hodně dobré práce.
 
Také byl zajímavý projekt v nových butovicích, kde jsem nakreslil zákazníkům design interiéru. Součást tohoto designu byly prvky nábytku z masivu. Navrhl jsem u nábytku skosný tvar, který kopíroval skosné tvary hlavní místnosti. Nábytek jsme vyrobily a instalovaly přesně podle nákresu.

Petrovo malování - renovace nábytku

Petrovo malování - renovace nábytku 01Petrovo malování - renovace nábytku 02Petrovo malování - renovace nábytku 03Petrovo malování - renovace nábytku 04Petrovo malování - renovace nábytku 05Petrovo malování - renovace nábytku 06Petrovo malování - renovace nábytku 07Petrovo malování - renovace nábytku 08Petrovo malování - renovace nábytku 09Petrovo malování - renovace nábytku 10Petrovo malování - renovace nábytku 11Petrovo malování - renovace nábytku 12Petrovo malování - renovace nábytku 13Petrovo malování - renovace nábytku 14Petrovo malování - renovace nábytku 15Petrovo malování - renovace nábytku 16Petrovo malování - renovace nábytku 17Petrovo malování - renovace nábytku 18Petrovo malování - renovace nábytku 19Petrovo malování - renovace nábytku 20Petrovo malování - renovace nábytku 21Petrovo malování - renovace nábytku 22
Reference
Žádné články nejsou k dispozici.
Malování pokojů Praha a okolí. Malování interiérů, exteriérů, malířské práce Praha a okolí, malíři pokojů, lakování nábytku. Spolehlivost, zkušenosti, dobré ceny.
© 2011 Petrovo malování. Petr Kleňha, Čajkovského 13/1423, Praha 3, tel. 773 598 400
 
Podívejte se na AAA Barvy
 
Označení provozovny: ID RZP:3528009
Nastavení cookies | Mapa stránek
vygenerováno systémem Animáto | webdesign a redakční systém
 
 References