Petrovo malování
Malování pokojů Praha a okolí
Domovská stránka > Nabízíme > Malování interiérů
Malování interiérů Praha a okolí

Malování interiérů Praha a okolí

Malování interiérů se věnujeme od roku 2001. Malování interiérů začíná pečlivým zakrytím veškerého nábytku a podlah. Nábytek zakrýváme plastovou folií, na podlahy používáme látkové krycí deky. Po důkladném obroušení a výspravě všech nerovností přecházíme k malování. 

Na konci malování interiéru vždy zkontrolujeme všechny detaily. Na malování interiérů poskytujeme roční záruku.

Malování pokojů, bytů a domů

Nejdůležitější je příprava povrchu před malováním pokojů. Před začátkem malování je potřeba povrchy v pokojích upravit. Často je třeba strhnout tapety, staré klihové a nesoudržné malby je třeba před malováním odstranit. Po té je nutné vyrovnat nerovnosti zdí, štukovat i stěrkovat.

Často je to zákazník, který si musí uvědomit, co očekává od výsledku. Ale pokud je to potřeba, naše firma vám udělá rovné stěny bez nerovností všude a to i z panelu. Po vyrovnání povrchů a ukončení přípravy příjde správný čas na design.

Design jsem studoval dva roky a nevěřili by jste, co dokáže trochu toho designu s vaším interiérem. Většinou navrhuji design zákazníkům zdarma. A to nejenom design barev, ale i design interiéru.

Doporučuji vždy moderní a jednoduchý design, který respektuje a zvýrazňuje váš interiér. Důležité je také výběr správné barvy, na světlejší odstíny stačí české barvy ze Slaného, tmavší a syté barvy pak doporučuji zahraniční dražší. Bílou barvu používáme na malování pokojů od firmy Jup. Je to jediná bílá barva na trhu, která má penetrační schopnosti.

Malování pokojů. Po důkladném zakrytí veškerého nábytku a podlah začneme malovat pokoje. Většinou stačí dvě vrstvy, když je barva sytá, nebo černé stěny, musíme malovat vícekrát. Po úklidu já sám obcházím práci a kontroluji detaily, ubezpečuji se, že je všechno v pořádku a že zákazník bude maximálně spokojen.

Petrovo malování - interiér

20170120_105438Petrovo malování, design, malba interiérů 13Petrovo malování, design, malba interiérů 14Petrovo malování, design, malba interiérů 15Petrovo malování, design, malba interiérů 16Petrovo malování, design, malba interiérů 17Petrovo malování, design, malba interiérů 18Petrovo malování, design, malba interiérů 19Petrovo malování, design, malba interiérů 20Petrovo malování, design, malba interiérů 21Petrovo malování, design, malba interiérů 22Petrovo malování, design, malba interiérů 23Petrovo malování, design, malba interiérů 24Petrovo malování, design, malba interiérů 25Petrovo malování, design, malba interiérů 26Petrovo malování, design, malba interiérů 27Petrovo malování, design, malba interiérů 28Petrovo malování, design, malba interiérů 29Petrovo malování, design, malba interiérů 30Petrovo malování, design, malba interiérů 31Petrovo malování, design, malba interiérů 32Petrovo malování, design, malba interiérů 33Petrovo malování, design, malba interiérů 34Petrovo malování, design, malba interiérů 35Petrovo malování, design, malba interiérů 36Petrovo malování, design, malba interiérů 37VĚDECKÝ INKUBÁTOR ČVUT 01
Reference
Malování pokojů Praha a okolí. Malování interiérů, exteriérů, malířské práce Praha a okolí, malíři pokojů, lakování nábytku. Spolehlivost, zkušenosti, dobré ceny.
© 2011 Petrovo malování. Petr Kleňha, Čajkovského 13/1423, Praha 3, tel. 773 598 400
 
Podívejte se na AAA Barvy
 
Označení provozovny: ID RZP:3528009
Mapa stránek | vygenerováno systémem Animáto | webdesign a redakční systém
 
 References