Petrovo malování
Malování pokojů Praha a okolí
Lakování nábytku Praha a okolí

Lakování nábytku Praha a okolí

Lakování oken - začíná pečlivým zakrytím okolí. Poté následuje obroušení staré barvy a drobné opravy. Při lakování oken či dveří je potřeba základní barva a dva nátěry barvou finální. Lakování oken se mnohdy nevyplatí, často je levnější koupit okna plastová, ale ne všude je to povoleno.

Před lakováním většinou opálíme tu část oken, která byla vystavena slunci a počasí, zbytek oken důkladně zbrousíme ručně i elektrickou bruskou. Po opálení a obroušení oken, nalakujeme dřevo fermeží a broušený povrch základovým syntetickým lakem. Tím se nám dobře zobrazí ty části, které je potřeba zatmelit. Po zatmelení okna pečlivě obrousíme a tmelená místa opět nalakujeme základním syntetickým lakem. Po té okna dvakrát nalakujeme.

Podobný postup je s dveřmi a zárubněmi. Dveře i zárubně pořádně obrousíme, nalakujeme syntetickým základovým lakem a potom zatmelíme detaily. Po důkladném vybroušení opět natřeme základem tmelená místa a dveře i zárubně dvakrát nalakujeme. Při lakování doporučuji použít zahraniční kvalitní lak, ty české po čase žloutnou a nejsou tak kvalitní. Po dokončení lakování oken či dveří vždy zkontrolujeme všechny detaily. Po důkladné kontrole následuje pečlivý úklid. Na lakování poskytujeme roční záruku.

Lakování nábytku

Naše firma provádí i lakování nábytku a radiátorů. Většinou je možné místo výměny oken, dveří nebo zárubní všechno přelakovat. Také rekonstrujeme nábytek a dřevěné obklady.

Ceník lakování

Jednáme férově a otevřeně. Podívejte se na náš ceník za lakování.
 
služba  detail služby cena za m2 
lakování oken, dveří, apod. kompletní opálení, tmelení, broušení, 3x syntetický základ, 2x finální lak Dulux 500 Kč 
  • Ceny jsou orientační. Konečná výše závisí na náročnosti konkrétní zakázky.
  • Nejsme plátci DPH.

Objednejte si naše služby. Kontaktujte nás

 

Petrovo malování - lakování

04. LAKOVANI NABYTKU A ALTANU V ZAHRADE DOMU05. LAKOVÁNÍ DVEŘÍ V JEDNÉ FIRMĚ V PRAZE06. LAKOVÁNÍ OKEN V PROSTORÁCH ZÁKLADNÍ ŠKOLY07. RENOVACE NÁBYTKU08. MALOVÁNÍ POKOJŮ – MALOVÁNÍ DĚTSKÉHO POKOJE09. MALOVÁNÍ INTERIÉRU – MALOVÁNÍ HOTELOVÉ CHODBY10. MALOVÁNÍ INTERIÉRU – MALOVÁNÍ CHODBY PANELÁKULAKOVANI DVERILAKOVANI NABYTKU V ZAHRADE DOMULAKOVÁNÍ STAROBYLÉ SKRÍNĚMALOVANI KANCELARIMALOVNI PUDNIHO BYTU  1MALOVNI PUDNIHO BYTU 2Petrovo malování - lakování 01Petrovo malování - lakování 02Petrovo malování - lakování 03Petrovo malování - lakování 04RENOVACE A LAKOVANI NABYTKUstarobylá komoda1
Reference
Malování pokojů Praha a okolí. Malování interiérů, exteriérů, malířské práce Praha a okolí, malíři pokojů, lakování nábytku. Spolehlivost, zkušenosti, dobré ceny.
© 2011 Petrovo malování. Petr Kleňha, Čajkovského 13/1423, Praha 3, tel. 773 598 400
 
Podívejte se na AAA Barvy
 
Označení provozovny: ID RZP:3528009
Nastavení cookies | Mapa stránek
vygenerováno systémem Animáto | webdesign a redakční systém
 
 References