Petrovo malování
Malování pokojů Praha a okolí
Domovská stránka > Aktuality > Vila v barvách Tollens

Vila v barvách Tollens

Vila v barvách Tollens
V této vile jsme malovali stejnými odstíny, které už tam byly původně. Po dostavbě je navrhla naše architektka. Obývací pokoj měl 7,5 metrů vysoký strop, a tak jsme použili lešení. Nahoře v prvním patře byly tři ložnice a dvě koupelny. Manželská ložnice byla vymalována v pastelově modré, koupelna byla tmavě oranžová. Pracovna v horním patře, byla laděna do světle oranžově stejně jako obývací pokoj a většina interiéru.

Komín, který dominuje obývacímu pokoji byl malován na bílo – to podtrhuje design interiéru (viz obrázek). V kuchyni byl strop světle oranžový – stěny jsme proto vymalovali tmavě oranžovou. Na snímku si můžete prohlédnout, že tyto stěny mají zajímavou linku od stropu – pouze 1 cm odstavenou. Vypadá to skvěle, jen je to poněkud náročnější, proto se musela používat drahá speciální páska při malování. V přízemí se také nachází pokoj papoušků ARA a posilovna – vše bylo opět vymalováno světle oranžovou. Sklady a servisní pokoje jsme vymalovali na bílo.
Vila v barvách Tollens
Vila v barvách Tollens
Malování pokojů Praha a okolí. Malování interiérů, exteriérů, malířské práce Praha a okolí, malíři pokojů, lakování nábytku. Spolehlivost, zkušenosti, dobré ceny.
© 2011 Petrovo malování. Petr Kleňha, Čajkovského 13/1423, Praha 3, tel. 773 598 400
 
Podívejte se na AAA Barvy
 
Označení provozovny: ID RZP:3528009
Nastavení cookies | Mapa stránek
vygenerováno systémem Animáto | webdesign a redakční systém
 
 References