Petrovo malování
Malování pokojů Praha a okolí
Domovská stránka > Reference > RENOVACE NÁBYTKU

RENOVACE NÁBYTKU

RENOVACE NÁBYTKU

RENOVACE NÁBYTKU


Renovace nábytku – příprava


Když naše firma zajišťuje renovace nábytku, nejdůležitější před samotnou renovací je důkladné prozkoumání nábytku, aby nedošlo k jeho zničení. Provedli jsme už desítky služeb v oblasti renovace nábytku.


Samotná renovace nábytku


Po důkladném prozkoumání, přichází samotná renovace nábytku. Renovace nábytku je vhodná i pro nábytek, který byste nejradši vyhodili. Často renovace nábytku vyjde daleko levněji než kupovat nový, ale v dnešní moderní uspěchané době si to hlavně mladí lidé neuvědomují. Jsme schopni renovovat kterýkoliv nábytek. Perfektní úpravou povrchu a přelakování vypadá konečná renovace nábytku jakoby jste se vrátili do minulosti. Renovace nábytku je právě proto pro nás velkou výzvou.


Konečná fáze renovace nábytku


Když skončíme proces renovace nábytku, počkáme jak vypadá konečný výsledek. Pokud renovace nábytku ještě zasluhuje několikanásobné lakování, není to problém. Renovace nábytku je nejnovější nabídka, kterou naše firma poskytuje.


07. RENOVACE NÁBYTKU.jpg
Malování pokojů Praha a okolí. Malování interiérů, exteriérů, malířské práce Praha a okolí, malíři pokojů, lakování nábytku. Spolehlivost, zkušenosti, dobré ceny.
© 2011 Petrovo malování. Petr Kleňha, Čajkovského 13/1423, Praha 3, tel. 773 598 400
 
Podívejte se na AAA Barvy
 
Označení provozovny: ID RZP:3528009
Mapa stránek | vygenerováno systémem Animáto | webdesign a redakční systém
 
 References