Petrovo malování
Malování pokojů Praha a okolí
Domovská stránka > Aktuality > Právě jsme domalovali vilku v Ďáblicích

Právě jsme domalovali vilku v Ďáblicích

Právě jsme domalovali vilku v Ďáblicích
Vilka měla asi 700m2. Malovali jsme jí na dvě etapy. Nejdříve jsme namalovali první patro, kde byly čtyři pokoje, dvě koupelny a záchod. Zabalili jsme nábytek do plastiku, lepící pásky jsme dali na lišty u podlah a podlahy jsme pokryli látkou. Poté jsme vyspravili detaily a praskliny ve zdech, obrousili jsme všechny stěny a začali malovat.

Všechny stěny a stropy jsme dvakrát namalovali kvalitní barvou jub. Po nás jsem pozval dvě uklízečky, které umyly první patro dočista. My jsme se přesunuli do přízemí. V přízemí bylo foyer s vysokým stropem. Pracovna, obývací pokoj, velká kuchyň, koupelna, spižírna záchod a garáž. Zase jsme před malováním všechno zabalili, vyspravili detaily a namalovali vše dvěma nátěry malby jub.

V obývacím pokoji jsme použili barvu na krb a stěnu u televize. Zákaznice si nejdříve vybrala žlutou, poradili jsme ji ale použít tmavší béžovou na zvýraznění prostoru, krbu i velikosti celého obývacího pokoje. Barvu jsme malovali také v kuchyni, kde jsme namalovali béžově bar a podhledy u oken. Výsledek byl výborný a zákazníci moc spokojení. Celý projekt trval sedm dní, od pondělí do neděle. Pracovali jsme na tom já, jeden malíř a jedna uklízečka.
Vilka v Ďáblicích
Vilka v Ďáblicích
Malování pokojů Praha a okolí. Malování interiérů, exteriérů, malířské práce Praha a okolí, malíři pokojů, lakování nábytku. Spolehlivost, zkušenosti, dobré ceny.
© 2011 Petrovo malování. Petr Kleňha, Čajkovského 13/1423, Praha 3, tel. 773 598 400
 
Podívejte se na AAA Barvy
 
Označení provozovny: ID RZP:3528009
Nastavení cookies | Mapa stránek
vygenerováno systémem Animáto | webdesign a redakční systém
 
 References