Petrovo malování
Malování pokojů Praha a okolí
Domovská stránka > Reference > Návrh designu celého interiéru včetně nábytku a řešení prostorů

Návrh designu celého interiéru včetně nábytku a řešení prostorů

Návrh designu celého interiéru včetně nábytku a řešení prostorů
Svým zákazníkům také nabízím řešení celého interiéru. Když se třeba stěhují do nového bytu či domu. Navrhnu jim design nábytku, sladění barev, barvy koberců a vůbec všeho, co se dá na interiéru navrhnout. Včetně toho, kde by mělo být zrcadlo, kde by měl být botník a nebo kde by měla být rodinná fotka.
 
Příkladem může být velký 3 plus 1 v Nových Butovicích. Nejdříve jsem zákazníkům navrhl barvy pro celý interiér.
Zákazníci byly nadšení a tak jsem se dal do navrhování všeho. Nakonec jsem navrhl 5 kousků nábytku, nechal je vyrobyt truhlářem, a ty pak namořil a nalakoval v barvě mahagonu. Barvu mahagonu jsem následovně sladil s barvou koberců a s barvami v celém interiéru. Nábytek měl skosný tvar a kopíroval tím už tak daný směr designu v interiéru. Pár stěn tam totiž bylo skosných a tak se hned nabízel tvar pro celý interiér.
 
Právě sladit pár kousků nábytku v jedné barvě s barvami stěn a koberců dává lidem pocit, že celý interiér má určitou kontinuitu. A právě kontinuita ve tvarech a barvách pak vykresluje design. Člověk pak vejde do takových prostor a hned vydí, že všechno do sebe zapadá a byt má svůj design
Malování pokojů Praha a okolí. Malování interiérů, exteriérů, malířské práce Praha a okolí, malíři pokojů, lakování nábytku. Spolehlivost, zkušenosti, dobré ceny.
© 2011 Petrovo malování. Petr Kleňha, Čajkovského 13/1423, Praha 3, tel. 773 598 400
 
Podívejte se na AAA Barvy
 
Označení provozovny: ID RZP:3528009
Nastavení cookies | Mapa stránek
vygenerováno systémem Animáto | webdesign a redakční systém
 
 References