Petrovo malování
Malování pokojů Praha a okolí
Domovská stránka > Aktuality > MALOVÁNÍ PŮDNÍHO BYTU

MALOVÁNÍ PŮDNÍHO BYTU

MALOVÁNÍ PŮDNÍHO BYTU

 

Příprava na malování pokojů


Nedávno náš tým pro malování pokojů obstarával malování jednoho půdního bytu. Zde probíhalo malování ve dvou místnostech. Jednalo o pracovnu a dětský pokoj. Naše návrhářka pro malování pokojů navrhla několik barev.

Malování pokojů


Než započalo samotné malování, vše jsme opět jako vždy zalepili plastikem – nábytek a podlahy. Seškrábali jsme na zdech nesouvislé plochy, vyštukovali zdi a všechny detaily. Posléze jsme obstarali malování penetrací. Dle obrázku vidíte, jednalo se o malování rudě fialovou barvou, a tak jsme provedli malování třikrát, aby barva byla naprosto dokonalá.
Při malování vínové barvy jsme se soustředili na perfektně rovné zakončení. Díky tomuto malování pokoje se strop opticky vyrovnal
Ohledně malování pokoje pro děti se majitelé rozhodli pro trochu neobvyklou kombinaci modré a broskvové. I zde malování probíhalo tak, jako v předchozím pokoji. Po dokončení malování pokojů byli majitele spokojeni.

Úklid po malování pokojů


Jako vždy i v tomto případě se po skončení malování pokojů naše uklizečky vrhli na úklid pokojů. Dokonalý úklid zajistil, že se majitelé co nejdříve mohli kochat novým
MALOVNI PUDNIHO BYTU  1.jpg
MALOVNI PUDNIHO BYTU 2.jpg
Malování pokojů Praha a okolí. Malování interiérů, exteriérů, malířské práce Praha a okolí, malíři pokojů, lakování nábytku. Spolehlivost, zkušenosti, dobré ceny.
© 2011 Petrovo malování. Petr Kleňha, Čajkovského 13/1423, Praha 3, tel. 773 598 400
 
Podívejte se na AAA Barvy
 
Označení provozovny: ID RZP:3528009
Mapa stránek | vygenerováno systémem Animáto | webdesign a redakční systém
 
 References