Petrovo malování
Malování pokojů Praha a okolí
Domovská stránka > Reference > MALOVÁNÍ PROSTOR SCHODIŠTĚ V RODINNÉM DOMKU U PRAHY

MALOVÁNÍ PROSTOR SCHODIŠTĚ V RODINNÉM DOMKU U PRAHY

MALOVÁNÍ PROSTOR SCHODIŠTĚ V RODINNÉM DOMKU U PRAHY
MALOVÁNÍ PROSTOR SCHODIŠTĚ V RODINNÉM DOMKU U PRAHY  02
V jednom nově postaveném domě poblíž Říčan, naše firma obstarávala malování pokojů. V tomto případě se jednalo o malování chodby se schodištěm. Majitelka díky malování chtěla tento prostor oživit, a tak naše designérka přišla s návrhem, že malování chodby provedeme bílou a okraje zdí namalujeme zelenou barvou. Do toho zasadíme na strop dřevěné osvětlení. Majitelka s tímto nápadem malování bylo spokojena a nám nic nebránilo se do práce pustit. 
Malování chodby se schodištěm
 
Jako pokaždé, než se vrhneme na samotné malování interiéru, nejdříve vše musíme zalepit plastikem – v tomto případě nové dřevěné zábradlí, dřevěné schodiště a zbrusu nové plovoucí podlahy. Také jsme museli před malování interiéru odstranit pracovní stůl s počítačem, který je pod střešním oknem. Pro perfektní výsledek malování pokoje nejdříve ve většině případech seškrábeme ze zdí nesouvislé plochy a vyštukujeme detaily. Přichází na řadu malování penetrací a jako poslední samotné malování stěn a malování stropu. Nejdříve jsme malovali bílou barvou, tou celou třikrát, aby bílá byla opravdu bílá, posléze přišla na řadu barva zelená.
 
 
Konečná procedura při malování chodby se schodištěm
 
Když bylo malování interiéru chodby hotové, zkontrolovali jsme ještě malování stropu, aby přechod zelené barvy do bílé byl opravdu čistý a rovný. Po dokončení veškerého malování chodby jsme odstranili z plovoucí podlah a zábradlí veškeré ochranné igelity a vrátili pracovní stůl s počítačem na své místo pod střešním oknem. Na závěr jsme na strop namontovali dřevěné osvětlení a naše uklizečky, které obstarávají i pravidelný úklid domácností a bytů se postaraly o konečný úklid.
 

MALOVÁNÍ PROSTOR SCHODIŠTĚ V RODINNÉM DOMKU U PRAHY

MALOVÁNÍ PROSTOR SCHODIŠTĚ V RODINNÉM DOMKU U PRAHY  01MALOVÁNÍ PROSTOR SCHODIŠTĚ V RODINNÉM DOMKU U PRAHY  02MALOVÁNÍ PROSTOR SCHODIŠTĚ V RODINNÉM DOMKU U PRAHY  03
Malování pokojů Praha a okolí. Malování interiérů, exteriérů, malířské práce Praha a okolí, malíři pokojů, lakování nábytku. Spolehlivost, zkušenosti, dobré ceny.
© 2011 Petrovo malování. Petr Kleňha, Čajkovského 13/1423, Praha 3, tel. 773 598 400
 
Podívejte se na AAA Barvy
 
Označení provozovny: ID RZP:3528009
Nastavení cookies | Mapa stránek
vygenerováno systémem Animáto | webdesign a redakční systém
 
 References