Petrovo malování
Malování pokojů Praha a okolí
Domovská stránka > Aktuality > Malování pokojů ve vilce za Prahou

Malování pokojů ve vilce za Prahou

Malování pokojů ve vilce za Prahou

Naplánování malování pokojů


V této krásné vilce jsme malovali všechny pokoje. Všechny pokoje se malovali dohromady v šesti barvách. Majitelka si vybrala barvy sama, já jsem jí pouze pomohl s designem, které barvy by se měly malovat
ve kterých pokojích a na kterých stěnách. Rodina chtěla rozdělit malování pokojů do dvou etap. Nejdříve jsme malovali polovinu pokojů v prvním patře a polovinu jsme malovali v přízemí. Poté přišla naše uklízečka a uklidila po náš vše perfektně. Majitelé si nechali víkend na úklid svých věcí. Po víkendu jsme malovali pokoje ve zbytku domu. Po nás pak znovu uklidila uklízečka.

Příprava na malování pokojů


Před malováním pokojů jsme pečlivě zakryli všechny pokoje igelitem a nábytek jsme pečlivě zalepili plastikem a páskou. Poté jsme zaštukovali detaily na všech stěnách a stropech. Dále obrousili všechny stěny a stropy. Aby jsme vybrousili detaily a připravili stěny k malování pokojů.

Malování pokojů v prvním patře


V prvním patře jsme malovali čtyři pokoje a jednu chodbu a koupelnu. Všechny stropy jsme malovali na bílo, stěny v jednom pokoji se malovali zeleně, v druhém se malovali béžově. Děti měly dvoupokoj dělený posuvnými dveřmi. Všechny stěny jsme malovali béžovou až na dvě protilehlé v tomto dvoupokoji. V dívčím pokoji jsme tuto dominantní stěnu namalovali světle fialovou. V chlapeckém pokoji jsme tuto stěnu namalovali zeleně. Chodba byla malována na béžovou až na dvě protilehlé stěny, které jsme namalovali tmavě béžovou. Jak vidíte na obrázku, je to pěkná kombinace barev a tvoří zajímaví kontrast.

Malování pokojů v přízemí


V přízemí jsme malovali jednu pracovnu, velkou kuchyň s obývacím pokojem. Chodbu , koupelnu, záchod a předsíně. Stěny v chodbě, pracovně a předsíni jsme malovali světle béžovou. V pokoji jsme vybrali dominantní stěnu s oknem a výčnělkem v kuchyni, který jsme malovali tmavě hnědou pro zvýraznění prostoru.
zaprahou.JPG
za Prahou.JPG
za prahou (2).JPG
Malování pokojů Praha a okolí. Malování interiérů, exteriérů, malířské práce Praha a okolí, malíři pokojů, lakování nábytku. Spolehlivost, zkušenosti, dobré ceny.
© 2011 Petrovo malování. Petr Kleňha, Čajkovského 13/1423, Praha 3, tel. 773 598 400
 
Podívejte se na AAA Barvy
 
Označení provozovny: ID RZP:3528009
Mapa stránek | vygenerováno systémem Animáto | webdesign a redakční systém
 
 References