Petrovo malování
Malování pokojů Praha a okolí
Domovská stránka > Reference > MALOVÁNÍ POKOJŮ VE STŘEDNÍCH ČECHÁCH

MALOVÁNÍ POKOJŮ VE STŘEDNÍCH ČECHÁCH

MALOVÁNÍ POKOJŮ VE STŘEDNÍCH ČECHÁCH
Nedávno náš tým pro malování pokojů obstarával malování jednoho půdního bytu. Zde probíhalo malování ve dvou místnostech. Jednalo o pracovnu a dětský pokoj. Naše návrhářka pro malování pokojů navrhla několik barev.
Malování pokojů

Šikmá střecha byla trochu nepravidelná v rozích. Proto z obrázku vidíte, že jsme nakonec pro malování pokoje zvolili kombinaci vínové a bílé barvy. Při malování vínové barvy jsme se soustředili na perfektně rovné zakončení. Díky tomuto malování pokoje se strop opticky vyrovnal
Ohledně malování pokoje pro děti se majitelé rozhodli pro trochu neobvyklou kombinaci modré a broskvové. I v tomto pokoji jsme nejdříve opravili nerovnosti a díry ve zdi. Pro televizi jsme vymysleli nové místo – na připevněném stojanu na zdi, díky tomu se zvětšil prostor na hraní. Po dokončení malování pokojů byli majitele spokojeni.

Úklid po malování pokojů

Jako vždy i v tomto případě po skončení malování pokojů se naše uklizečky vrhli na úklid pokojů. Dokonalý úklid zajistil, že se majitelé co nejdříve mohli kochat novým vymalováním. Díky tomuto úklidu si majitelé od nás vybrali možnosti pravidelné paní na úklid. Proto i nadále zde zajišťujeme dokonalý úklid. http://www.petrovomalovani.cz/uklid.html

MALOVÁNÍ POKOJŮ VE STŘEDNÍCH ČECHÁCH U PRAHY

Malování pokojů ve středních Čechách u Prahy 1Malování pokojů ve středních Čechách u Prahy 2
Malování pokojů Praha a okolí. Malování interiérů, exteriérů, malířské práce Praha a okolí, malíři pokojů, lakování nábytku. Spolehlivost, zkušenosti, dobré ceny.
© 2011 Petrovo malování. Petr Kleňha, Čajkovského 13/1423, Praha 3, tel. 773 598 400
 
Podívejte se na AAA Barvy
 
Označení provozovny: ID RZP:3528009
Nastavení cookies | Mapa stránek
vygenerováno systémem Animáto | webdesign a redakční systém
 
 References