Petrovo malování
Malování pokojů Praha a okolí
Domovská stránka > Reference > MALOVÁNÍ POKOJŮ V ŘADOVÉM DOMKU VE STRAŠNICÍCH

MALOVÁNÍ POKOJŮ V ŘADOVÉM DOMKU VE STRAŠNICÍCH

MALOVÁNÍ POKOJŮ V ŘADOVÉM DOMKU VE STRAŠNICÍCH
Malování pokojů v prvním patře

V tomto pěkném řadovém domku ve Strašnicích jsme malovali pokoje všechny. Malovali jsme pokoje ve třech patrech. Začali jsme malováním pokojů v prvním patře. Byly tam dva pokoje a chodba. V pokojích jsme nejdříve pečlivě zakryli všechen nábytek a podlahy. Poté jsme začali s vyrovnáváním stěn. Oškrábali jsme co bylo potřeba, posléze jsme stěny natáhli Devoskytem. Úzkým filmem štuku, který je jemný a stěny jsou po něm úplně rovné.

Po vyrovnání a obroušení všech stěn jsme namalovali štuk penetrací, aby barva lépe přilnula k povrchu. Po penetraci jsme měli všechny stěny připravené na malování pokojů. Před malováním jsem poradil zákaznici design barev. Poradil jsem jí decentní béžovou do obývacího pokoje a modrou do ložnice. Také jsem doporučil dnešní trend v malování. Kdy se maluje barva buď jenom na jednu stěnu v pokoji, nebo se malují dvě protilehlé stěny barvou a zbytek na bílo.

Tento trend jsme použili v ložnici v prvním patře, kde jsme dvě protilehlé stěny namalovali sytě modrou a zbytek na bílo. Béžovou v obývacím pokoji jsme malovali na dvě stěny, tak aby béžová vytvořila útulný roh se sedací soupravou a televizí. Chodbu jsme namalovali na bílo, aby jsme zesvětlili celý prostor tmavé chodby. Schody byly z tmavého dřeva a s bílou tvořily velmi zajímavý kontrast.
Malování pokojů v přízemí

V přízemí jsme malovali pokoj, kuchyň a chodbu. V pokoji v přízemí jsme před malováním vyrovnávali dvě stěny. Také jsme připevnili okrasnou lištu na strop, kterou jsme lepili kolem dokola. Strop jsme v tomto pokoji namalovali na bílo, lištu jsme lakovali bílým lakem, stěny jsme namalovali béžovou do tvaru písmene „L“. Druhé „L“ jsme namalovali bíle. Pokoj kuchyně jsme nejdříve také pečlivě zalepili igelitem, aby kuchyňskou linku nezničil lak. Strop byl totiž z tmavého dřeva a dost ztmavil celou místnost. Nalakovali jsme ho bílým lesklým lakem. Stěny v kuchyni jsme pomalovali sytě zelenou. Chodbu jsme opět namalovali bílou, aby prostor nebyl tmavý.


Malování pokoje ve druhém patře

Ve druhém patře jsme malovali pokoj ložnice, byla to hlavní ložnice v domě a místnost zabírala celé patro. Majitelka chtěla mí pokoj hlavně útulný. Použili jsme na malování pokoje kombinaci sytě modré a sytě zelené. Pokoj kopíroval střechu a byl tvarován do velkého „A“. Rozdělili jsme ho tedy v půlce. První půlku jsme namalovali modře a druhou jsme malovali zeleně. Majitelka řadového domku byla moc spokojená a dokonce nás ohodnotila na serveru 
Malování pokojů Praha a okolí. Malování interiérů, exteriérů, malířské práce Praha a okolí, malíři pokojů, lakování nábytku. Spolehlivost, zkušenosti, dobré ceny.
© 2011 Petrovo malování. Petr Kleňha, Čajkovského 13/1423, Praha 3, tel. 773 598 400
 
Podívejte se na AAA Barvy
 
Označení provozovny: ID RZP:3528009
Nastavení cookies | Mapa stránek
vygenerováno systémem Animáto | webdesign a redakční systém
 
 References