Petrovo malování
Malování pokojů Praha a okolí
Domovská stránka > Reference > MALOVÁNÍ POKOJŮ V MEZONOVÉM BYTĚ V PRAZE

MALOVÁNÍ POKOJŮ V MEZONOVÉM BYTĚ V PRAZE

MALOVÁNÍ POKOJŮ V MEZONOVÉM BYTĚ V PRAZE
Příprava na malování

V tomto obrovském mezonetovém bytě o rozloze 200m2 jsme malovali pokoje, kuchyň a dvě koupelny. V bytě byly dost drahé materiály. Kamenné obklady byly jak dole v kuchyni, tak nahoře v chodbě. Podlaha v chodbě v prvním patře byla z tlustého skla. Tak jsme museli všechny tyhle materiály nejdříve pečlivě zakrýt. Na kamenné obklady, koupelny a krb jsme použili plastik. Podlahy jsme pokryli látkou, abychom je nepoškrábali. Před malováním pokojů, jsme také opravili všechny nerovnosti a kazy na zdech. Sádru jsme vybrousili a před malováním napenetrovali.

Malování pokojů

Po přípravě jsme začali malovat. Mezonetový byt byl nový a šel na prodej. Majitel chtěl pouze bílou barvu. V patře jsme malovali pokoje dva, koupelnu a chodbu. V přízemí tohoto mezonetového bytu jsme malovali pokoj obývací, ložnici, koupelnu a kuchyň. Také jsme malovali chodbu.

MALOVÁNÍ POKOJŮ V MEZONOVÉM BYTĚ V PRAZE

Malování pokojů v mezonovém bytě v Praze 01Malování pokojů v mezonovém bytě v Praze 02Malování pokojů v mezonovém bytě v Praze 03
Malování pokojů Praha a okolí. Malování interiérů, exteriérů, malířské práce Praha a okolí, malíři pokojů, lakování nábytku. Spolehlivost, zkušenosti, dobré ceny.
© 2011 Petrovo malování. Petr Kleňha, Čajkovského 13/1423, Praha 3, tel. 773 598 400
 
Podívejte se na AAA Barvy
 
Označení provozovny: ID RZP:3528009
Nastavení cookies | Mapa stránek
vygenerováno systémem Animáto | webdesign a redakční systém
 
 References