Petrovo malování
Malování pokojů Praha a okolí
Domovská stránka > Aktuality > Malování pokojů v Hloubětíně

Malování pokojů v Hloubětíně

Malování pokojů v Hloubětíně

Výběr barev před malováním pokojů


V tomto pěkném bytě v Hloubětíně jsme malovali pokoj, kuchyň a chodbu. Zákazník si vybral velmi syté barvy. Stropy chtěl malovat na bílo, kuchyň se malovala na sytou zelenou, obývací pokoj jsme malovali kombinací zelené a červené a předsíň se malovala na červeno.Kombinace dvou ostrých barev a bílé vypadala velmi dobře, po malování jsme vyfotily, výsledek můžete ohodnotit sami.

Přípravné práce před malováním pokojů


Před malováním pokojů jsme všechny pokoje zalepili do igelitu. Všechny stěny jsme důkladně obrousili. Polovinu stěn jsme natáhly jemnou stěrkou devoskyt. A tím jsme tyto stěny vyrovnaly a byt tak vypadal o řád lépe.

Malování pokojů


Po vyrovnání stěn a opravě všech detailů jsme začaly s malováním pokojů. Nejdříve jsme vymalovaly všechny stropy na bílo. Po té jsme vymalovali pokoj kuchyně na zelenou. Po té jsme malovali pokoj obývací. Polovinu obývacího pokoje jsme malovali na zelenou a druhou polovinu obývacího pokoje jsme malovali na červeno. Pokoj předsíně jsme malovali kombinací bílé a červené. Malování pokojů v tomto bytě dopadlo výborně, zákazník byl spokojen a dokonce nás ohodnotil na serveru nejřemeslníci.cz v kolonce malování pokojů.
Malování pokojů Praha a okolí. Malování interiérů, exteriérů, malířské práce Praha a okolí, malíři pokojů, lakování nábytku. Spolehlivost, zkušenosti, dobré ceny.
© 2011 Petrovo malování. Petr Kleňha, Čajkovského 13/1423, Praha 3, tel. 773 598 400
 
Podívejte se na AAA Barvy
 
Označení provozovny: ID RZP:3528009
Mapa stránek | vygenerováno systémem Animáto | webdesign a redakční systém
 
 References