Petrovo malování
Malování pokojů Praha a okolí
Domovská stránka > Reference > MALOVÁNÍ POKOJŮ V DĚTSKÉM DOMOVĚ V KLÁNOVICÍCH U PRAHY

MALOVÁNÍ POKOJŮ V DĚTSKÉM DOMOVĚ V KLÁNOVICÍCH U PRAHY

MALOVÁNÍ POKOJŮ V DĚTSKÉM DOMOVĚ V KLÁNOVICÍCH U PRAHY
Klánovický domov

V Klánovicích mají velký dětský domov rozdělený do tří obrovských vil, ze začátku minulého století. Nevím, jak je to s ostatními dětskými domovy, ale tenhle spíš připomíná luxusní hotel. Domov je poměrně dobře vybaven. Starší děti tu mají už své malé byty, ze kterých mohou startovat své životy. Místo je idilické - vysoké stromy, pěkné okolí a velké zahrady u každé vily. Na obrázku vidíte, jak jsme malovali pokoje jídelny a chodbu.
Malování jídelny, pokojů a chodby

Jídelnu jsme malovali pastelově oranžovou a strop jsme malovali na bílo. Chodba byla náročnější, měla tři patra. Při malování chodby jsme sladili pastelově zelenou a bílou. Barvy jsme oddělili černou páskou. V mezipatře jsme vymalovali sytou zelenou. Při práci jsme hlavně opravovali detaily. Firma před námi tam nechala stěny v chodbě úplně neopravené. Po malování si děti na stěny pověsili různé obrázky herců a zpěváků. S dětmi byla velká legrace, vychovatel jim všem vařil a tak jsem se s nimi párkrát najedl. Zaujal mě dvojí pohled dětí. Jedny si stěžovaly na to, že jsou v domově. Druzí naopak viděli výhody v tom, že mají hodně brášků a sestřiček. Optimismus vždy vítězí. Tenhle projekt jsme malovali v loni. A letos v létě jsme malovali sklepy a sklad jídla.

Malování pokojů skladu jídla

Dole ve sklepení jsme malovali pokoje, ve kterých se skladovalo jídlo. Před malováním pokojů jsme museli vše oškrábat a nahodit novými štuky. Poté jsme vše namalovali penetrací a vymalovali pokoje na bílo. Celý sklep tak nakonec vypadá velmi čistě. 

MALOVÁNÍ POKOJŮ V DĚTSKÉM DOMOVĚ V KLÁNOVICÍCH U PRAHY

MALOVÁNÍ POKOJŮ V DĚTSKÉM DOMOVĚ V KLÁNOVICÍCH U PRAHY 01MALOVÁNÍ POKOJŮ V DĚTSKÉM DOMOVĚ V KLÁNOVICÍCH U PRAHY 02MALOVÁNÍ POKOJŮ V DĚTSKÉM DOMOVĚ V KLÁNOVICÍCH U PRAHY 03
Malování pokojů Praha a okolí. Malování interiérů, exteriérů, malířské práce Praha a okolí, malíři pokojů, lakování nábytku. Spolehlivost, zkušenosti, dobré ceny.
© 2011 Petrovo malování. Petr Kleňha, Čajkovského 13/1423, Praha 3, tel. 773 598 400
 
Podívejte se na AAA Barvy
 
Označení provozovny: ID RZP:3528009
Nastavení cookies | Mapa stránek
vygenerováno systémem Animáto | webdesign a redakční systém
 
 References