Petrovo malování
Malování pokojů Praha a okolí
Domovská stránka > Reference > MALOVÁNÍ INTERIÉRŮ NEZAŘÍZENÉHO BYTU V PRAZE

MALOVÁNÍ INTERIÉRŮ NEZAŘÍZENÉHO BYTU V PRAZE

MALOVÁNÍ INTERIÉRŮ NEZAŘÍZENÉHO BYTU V PRAZE
Tento byt 4+1 byl zcela nezařízen a byl téměř ve zdevastovaném stavu. Než jsme se vrhli na malování pokojů museli jsme zcela opravit zdi – opravit nerovnosti a díry ve zdi. Opět pro malování interiéru jsme si pozvali naší designérku, která opět připravila návrhy barev určené pro malování pokojů.
Malování pokojů

V tomto nezařízeném bytě v šíleném stavu, kde malování interiéru bylo potřeba, chtěla majitelka dát vše co nejdříve do kupy. Zničená omítka byla výzva pro naší firmu. Než jsme se vrhli na malování pokojů, museli jsme nejdříve opravit všechny díry ve zdi. Posléze došlo na samotné malování pokojů. Co se týče malování nebyla majitelka nápaditá a nechtěla nic barevného. Proto malování pokojů a kuchyně skončilo u bílé barvy. Další bod pro naší firmu v oblasti malování pokojů. Majitelka doporučila naší firmu svým známým a my díky ní se vrhli na malování pokojů a na celkovou péči i u jejích známých při malování interiéru.

Úklid po malování pokoje

Když jsme odvedli perfektní práci při malování pokojů, naše uklizečky se vrhli na úklid, aby nebyl nikde náznak, že se nedávno provádělo malování interiéru. Náš úklid je samozřejmostí. Máme dalšího spokojeného zákazníka díky naší nabídce malování pokojů.

MALOVÁNÍ INTERIÉRU NEZAŘÍZENÉHO BYTU V PRAZE

Malování interiéru nezařízeného bytu v Praze
Malování pokojů Praha a okolí. Malování interiérů, exteriérů, malířské práce Praha a okolí, malíři pokojů, lakování nábytku. Spolehlivost, zkušenosti, dobré ceny.
© 2011 Petrovo malování. Petr Kleňha, Čajkovského 13/1423, Praha 3, tel. 773 598 400
 
Podívejte se na AAA Barvy
 
Označení provozovny: ID RZP:3528009
Nastavení cookies | Mapa stránek
vygenerováno systémem Animáto | webdesign a redakční systém
 
 References