Petrovo malování
Malování pokojů Praha a okolí
Domovská stránka > Reference > MALOVÁNÍ POKOJŮ A LAKOVÁNÍ NÁBYTKU VE 3+1 V PRAZE

MALOVÁNÍ POKOJŮ A LAKOVÁNÍ NÁBYTKU VE 3+1 V PRAZE

MALOVÁNÍ POKOJŮ A LAKOVÁNÍ NÁBYTKU VE 3+1 V PRAZE
Malování pokojů

Na snímku vidíte dominantní pokoj knihovny, u kterého jsme využili kříž na stropě a pomalovali ho tmavě hnědou. Tím jsme ho skvěle zvýraznili. Také jsme malovali pokoj pracovny, která je celá v pastelově bílé, akorát tři rohy utvořené ze zdi jsme namalovali tmavě hnědou. Na fotce vidíte ložnici, kde jsme malovali opět pastelově bílou, akorát stěnu za postelí jsme pomalovali cihlovou. Máme vyfocenou i jídelnu, kterou jsme malovali pastelově bílou, až na jednu stěnu, která byla tmavě hnědá. Na záchod jsme všechny stěny malovali tmavě hnědou a strop pastelově bílou. Tato kombinace nám dělá útulnou místnost. Kuchyň jsme malovali pastelově bílou a stěnu naproti lince jemně béžovou. Koupelnu jsme namalovali pastelově bílou.

Lakování nábytku

Tomto bytě jsme lakovali také nábytek. Nejdříve jsme lakovali knihovnu. Museli jsme ale opravit porušenou dýhu, na dvou místech jsme vyřízli kus dýhy a nahradili ji novým kusem. Poté jsme celou knihovnu obrousili včetně poliček v místnosti. Knihovnu jsme nalakovali prvním nátěrem. Následně jsme všechno nalakované dřevo obrousili jemným papírem 200. Nakonec jsme dřevo nalakovali podruhé. Dvakrát lakovaná knihovna s opravenou dýhou zářila novotou. Zákaznice měla v bytě ještě jeden mřížkovaný stolek a šest dřevěných skládacích židlí. Mřížkovaný stolek jsme důkladně obrousili, namořili a nalakovali. Šest skládacích židlí jsme nejdříve také namořili a potom je lakovali. Zákaznice byla moc spokojená a my jsme měli radost ze své práce.
Design před malováním pokojů

V tomto prostorném 3+1 jsme malovali pokoje všechny. Respektive jsme malovali pokoje tři: kuchyň, jídelnu, koupelnu a záchod. Před samotným malováním jsem zákazníkům navrhl design, který vidíte na fotkách. Zvolil jsme design velkého kontrastu. To znamená že většina stěn je malování "offwhite. Což je v podstatě pastelově bílá. Poté jsme vybrali pár stěn, které jsme pomalovali tmavými sytými barvami.

MALOVÁNÍ POKOJŮ A LAKOVÁNÍ NÁBYTKU VE 3+1 V PRAZE

MALOVÁNÍ POKOJŮ A LAKOVÁNÍ NÁBYTKU VE 3+1 V PRAZE 001MALOVÁNÍ POKOJŮ A LAKOVÁNÍ NÁBYTKU VE 3+1 V PRAZE 002MALOVÁNÍ POKOJŮ A LAKOVÁNÍ NÁBYTKU VE 3+1 V PRAZE 003MALOVÁNÍ POKOJŮ A LAKOVÁNÍ NÁBYTKU VE 3+1 V PRAZE 004MALOVÁNÍ POKOJŮ A LAKOVÁNÍ NÁBYTKU VE 3+1 V PRAZE 005
Malování pokojů Praha a okolí. Malování interiérů, exteriérů, malířské práce Praha a okolí, malíři pokojů, lakování nábytku. Spolehlivost, zkušenosti, dobré ceny.
© 2011 Petrovo malování. Petr Kleňha, Čajkovského 13/1423, Praha 3, tel. 773 598 400
 
Podívejte se na AAA Barvy
 
Označení provozovny: ID RZP:3528009
Nastavení cookies | Mapa stránek
vygenerováno systémem Animáto | webdesign a redakční systém
 
 References