Petrovo malování
Malování pokojů Praha a okolí
Domovská stránka > Aktuality > Malování pokojů a lakování nábytku v Krči

Malování pokojů a lakování nábytku v Krči

Malování pokojů a lakování nábytku v Krči
 

Příprava, lakování nábytku a malování pokojů


V bytě 3+1 v pražských Nuslích jsme se na přání majitele vrhli na lakování nábytku a malování pokojů. Než se na tyto dvě činnosti vrhneme, tak naše designérka připraví návrhy barev pro malování pokojů. Když si majitel barvu vybere, místnost dokonale připravíme pro naše malování pokojů. Později se vrhneme na lakování nábytku. Naše lakování nábytku jsme prováděli až po malování pokojů.

Malování pokojů


V tomto bytě se jednalo o malování pokojů – obývací pokoj a ložnice. Naše malování pokojů jsme začali nejdříve v obývacím pokoji. Zde pro malování zvolila naše designérka barvu žlutou (viz foto). Naši odborníci na malování pokojů se posléze vrhli na malování ložnice, kde pro malování vybrali broskvovou barvu. Majitelka byla s naším týmem na malování pokojů velmi spokojená.

Lakování nábytku


Na přání majitele jsme se vrhli na lakování nábytku. V obývacím pokoji lakování nábytku začalo tím, že jsme nejdříve před lakováním obrousili rozbité hrany (třísky) a po dohodě s majitelem jsme nábytek přetřeli na černou barvu. Potom došlo na samotné lakování nábytku. Nábytek vypadá jako nový. V ložnici lakování nábytku spočívalo v lakování dvou skříní.
01a LAKOVANI NABYTKU A MALOVANI POKOJU V PANELAKOVEM BYTE.jpg
01b LAKOVANI NABYTKU A MALOVANI POKOJU V PANELAKOVEM BYTE.jpg
Malování pokojů Praha a okolí. Malování interiérů, exteriérů, malířské práce Praha a okolí, malíři pokojů, lakování nábytku. Spolehlivost, zkušenosti, dobré ceny.
© 2011 Petrovo malování. Petr Kleňha, Čajkovského 13/1423, Praha 3, tel. 773 598 400
 
Podívejte se na AAA Barvy
 
Označení provozovny: ID RZP:3528009
Nastavení cookies | Mapa stránek
vygenerováno systémem Animáto | webdesign a redakční systém
 
 References