Petrovo malování
Malování pokojů Praha a okolí
Domovská stránka > Reference > MALOVNÍ POKOJŮ A LAKOVÁNÍ DVEŘÍ NA ŽIŽKOVĚ

MALOVNÍ POKOJŮ A LAKOVÁNÍ DVEŘÍ NA ŽIŽKOVĚ

MALOVNÍ POKOJŮ A LAKOVÁNÍ DVEŘÍ NA ŽIŽKOVĚ
V tomto velikém bytě 3plus1, jsme malovali pokoje všechny. Byt byl ovšem ve špatném stavu, tak jsme museli všechny stěny před malováním pokojů oškrábat. Všechny pokoje jsme nejdříe důkladně oškrábali, zdi po té namalovali hloubkovou penetrací. Po té jsme zdi pokryli tenounkým filmem štuku a vyrovnali tím všechny nerovnosti. Po té jsme všechno ještě jednou napenetrovali, a bylo vše připraveno na malování pokojů.
Malování pokojů

Před malováním pokojů jsme vše důkladně zalepili a přešli jsme na výběr barev. Zákazníci chtěli mít interiér v decentním designu. Tak jsme se rozhodli pro bílou barvu všude, kromě tří stěn, které jsme malovali na tmavě béžovou. Béžovou jsme malovali na tři dominantní stěny. V obývacím pokoji jsme namalovali béžovou stěnu za televizí. Malovali se pokoje tři. Ve dvou větších pokojích jsme tedy malovali béžovou na stěnu s oknem. Všechny ostatní pokoje jsme malovali bíle.

Lakování dveří

Po malování pokojů jsme začali lakovat dveře a zárubně. Zalepili jsme podlahy plastem, a všechny dveře jsme nejdříve důkladně obrousili elektrickou bruskou. Po té jsme vytmelili všechny díry a nerovnosti. Po tmelení jsme dveře znovu obrousili a nalakovali je základovým lakem. Po té jsme dveře vybrousili jemným papírem a po umytí je nalakovali prvním nátěrem syntetického laku "Johnson". Je to lak anglické výroby a po nalakování nikdy nežloutne. Po té jsme dveře nalakovali podruhé. Dvakrát nalakované dveře vypadaly skvěle a majitelka byla moc spokojená.

MALOVÁNÍ POKOJŮ A LAKOVÁNÍ DVEŘÍ NA ŽIŽKOVĚ V PRAZE

Malování pokojů a lakování dveří na Žižkově v Praze 01Malování pokojů a lakování dveří na Žižkově v Praze 02
Malování pokojů Praha a okolí. Malování interiérů, exteriérů, malířské práce Praha a okolí, malíři pokojů, lakování nábytku. Spolehlivost, zkušenosti, dobré ceny.
© 2011 Petrovo malování. Petr Kleňha, Čajkovského 13/1423, Praha 3, tel. 773 598 400
 
Podívejte se na AAA Barvy
 
Označení provozovny: ID RZP:3528009
Nastavení cookies | Mapa stránek
vygenerováno systémem Animáto | webdesign a redakční systém
 
 References