Petrovo malování
Malování pokojů Praha a okolí
Domovská stránka > Reference > MALOVÁNÍ PANELOVÉHO BYTU V NOVÝCH BUTOVICÍCH PRAHA

MALOVÁNÍ PANELOVÉHO BYTU V NOVÝCH BUTOVICÍCH PRAHA

MALOVÁNÍ PANELOVÉHO BYTU V NOVÝCH BUTOVICÍCH PRAHA
V jednom bytě 1+1 jsme obstarávali malování interiéru. Nová majitelka, která si byt pořídila chtěla prostor oživit a opticky zvětšit. Naše designérka proto navrhla malování meruňkovou barvou. Mladá majitelka bytu s nápadem barvy pro malování interiéru souhlasila.  Nic nebránilo se do malování pustit.
Malování bytu 1+1
 
Jako pokaždé, než se vrhneme na samotné malování pokoje, nejdříve jsme i v tomto případě zakryli vše ochranný igelitem – podlahy, nábytek a kuchyňskou linku, aby nic kapky barvy neponičily. Pro perfektní výsledek malování pokoje nejdříve ve většině případech seškrábeme ze zdí nesouvislé plochy a vyštukujeme detaily. Přichází na řadu malování penetracía jako poslední samotnémalování stěna malování stropu. Oboje malování jsme ponechali v meruňkové barvě, tak jak majitelka chtěla. Celé toto malování interiéru jsme provedli celkem třikrát, aby výsledek byl dokonalý.

Konečná práce na malování bytu 1+1

Když bylo malování bytu hotové, vše jsme ještě jednou zkontrolovali, zdali někde malování nepotřebuje doladit. Po dokončení veškerých prací na malování interiéru jsme odstranili z podlah, nábytku a z kuchyňské linky ochranné igelity. Na závěr opět přišly na řadu naše uklizečky. Můžete si jejich pravidelný úklid objednat i pro svůj domov.

MALOVÁNÍ PANELOVÉHO BYTU V NOVÝCH BUTOVICÍCH PRAHA

Malování panelového bytu v Nových Butovicích Praha 1Malování panelového bytu v Nových Butovicích Praha 2
Malování pokojů Praha a okolí. Malování interiérů, exteriérů, malířské práce Praha a okolí, malíři pokojů, lakování nábytku. Spolehlivost, zkušenosti, dobré ceny.
© 2011 Petrovo malování. Petr Kleňha, Čajkovského 13/1423, Praha 3, tel. 773 598 400
 
Podívejte se na AAA Barvy
 
Označení provozovny: ID RZP:3528009
Nastavení cookies | Mapa stránek
vygenerováno systémem Animáto | webdesign a redakční systém
 
 References