Petrovo malování
Malování pokojů Praha a okolí
Domovská stránka > Reference > MALOVÁNÍ PANELOVÉHO BYTU NA CHODOVĚ V PRAZE

MALOVÁNÍ PANELOVÉHO BYTU NA CHODOVĚ V PRAZE

MALOVÁNÍ PANELOVÉHO BYTU NA CHODOVĚ V PRAZE
V jednom panelovém bytě v Praze na Chodově jsme prováděli malování dětského pokoje a malování kuchyně. Pro malování byly zvoleny tyto barvy : světle žlutá pro kuchyň a pro dětský pokoj modrá barva. Nic už nebránilo se pustit do malování bytu.
Malování kuchyně
 
Jako při každém malování jsme nejdříve vše zalepili ochranným igelitem – podlahu, kuchyňskou linku a topení, aby nic ostatního malování neponičilo. Pro perfektní výsledek malování nejdříve ze zdí seškrábeme nesouvislé plochy a vyštukujeme detaily. Další krok je malování penetrací a jako poslední samotné malování stěn. Malování světle žlutou barvou jsme provedli třikrát, aby výsledek barvy byl opravdu vynikající. Malování kuchyně touto barvou místnost opravdu rozzářilo.

Malování dětského pokoje
 
U malování dětského pokoje byla zvolena světle modrá barva. I když uvádíme dětský pokoj, obyvatel tohoto pokoje už studuje Univerzitu. Opět jsme při tomto malování postupovali jako v kuchyni : zalepili jsme vše ochranným igelitem, seškrábali ze zdí nesouvislé plochy a vyštukovali detaily. Dále jsme provedli malování penetrací a posléze malování pokoje světle modrou barvou. Toto malování jsme i zde provedli dvakrát po perfektní záři barvy.

Konečný úklid interiéru po malování
 
Když jsme dokončili  malování dětského pokoje a malování kuchyně, zkontrolovali jsme všechno malování, zdali nepotřebuje něco doladit. Po dokončení veškerého malování jsme odstranili ochranný igelit a naše uklizečky obstarali konečný úklid interiéru. Majitelé byli s novým vzhledem místností velice spokojeni.

MALOVÁNÍ PANELOVÉHO BYTU NA CHODOVĚ V PRAZE

Malování panelového bytu na Chodově v Praze 1Malování panelového bytu na Chodově v Praze 2Malování panelového bytu na Chodově v Praze 3
Malování pokojů Praha a okolí. Malování interiérů, exteriérů, malířské práce Praha a okolí, malíři pokojů, lakování nábytku. Spolehlivost, zkušenosti, dobré ceny.
© 2011 Petrovo malování. Petr Kleňha, Čajkovského 13/1423, Praha 3, tel. 773 598 400
 
Podívejte se na AAA Barvy
 
Označení provozovny: ID RZP:3528009
Mapa stránek | vygenerováno systémem Animáto | webdesign a redakční systém
 
 References