Petrovo malování
Malování pokojů Praha a okolí
Domovská stránka > Reference > MALOVÁNÍ LOŽNICE V PANELOVÉM BYTĚ V PRAZE

MALOVÁNÍ LOŽNICE V PANELOVÉM BYTĚ V PRAZE

MALOVÁNÍ LOŽNICE V PANELOVÉM BYTĚ V PRAZE
V jednom panelovém bytě v Praze jsme obstarávali malování pokoje. Konkrétně malování ložnice. S majitelem domu jsme se dohodli na kombinaci modré a bílé. Nic už nebránilo se pustit na malování ložnice.
Malování ložnice

Než dochází k samotnému malování ložnice, nejdříve se vše zalepí plastikem – zde především plovoucí podlaha, radiátor, aby nic malování zbytečně neponičilo kapkami barev. Pro perfektní výsledek malování pokoje nejdříve ve většině případech seškrábeme ze zdí nesouvislé plochy a vyštukujeme detaily. Přichází na řadu malování penetrací a jako poslední samotné malování stěn a malování stropu. Celé malování jsme provedli třikrát, aby konečný výsledek byl více než dokonalý.
 
Konečná procedura po malování ložnice
 
Když bylo malování ložnice modrou a bílou barvou hotové, zkontrolovali jsme hlavně malování bílou barvou na jedné ze zdí a na stropě. Malování bílou barvou děláme vždy několikrát, aby bílá byla opravdu bílá. Po dokončení veškerého malování jsme odstranili z plovoucích podlah a radiátoru veškeré ochranné igelity. Na závěr naše uklizečky po malování obstarají úklid místnosti. Naše malování ložnice se majitelům bytu velmi líbilo.

MALOVÁNÍ LOŽNICE V PANELOVÉM BYTĚ V PRAZE

Malování ložnice v panelovém bytě v Praze 1Malování ložnice v panelovém bytě v Praze 2
Malování pokojů Praha a okolí. Malování interiérů, exteriérů, malířské práce Praha a okolí, malíři pokojů, lakování nábytku. Spolehlivost, zkušenosti, dobré ceny.
© 2011 Petrovo malování. Petr Kleňha, Čajkovského 13/1423, Praha 3, tel. 773 598 400
 
Podívejte se na AAA Barvy
 
Označení provozovny: ID RZP:3528009
Nastavení cookies | Mapa stránek
vygenerováno systémem Animáto | webdesign a redakční systém
 
 References