Petrovo malování
Malování pokojů Praha a okolí
Domovská stránka > Reference > MALOVÁNÍ LOŽNICE V KOBYLISECH PRAHA

MALOVÁNÍ LOŽNICE V KOBYLISECH PRAHA

MALOVÁNÍ LOŽNICE V KOBYLISECH PRAHA
V jednom panelovém bytě v pražských Kobylisech jsme obstarávali malování ložnice. Díky malování ložnice, chtěla majitelka pokoj opticky zateplit a zvětšit. Naše designérka se proto s majitelkou rozhodla, aby pro malování ložnice byla použita žlutá barva. Majitelka souhlasila a my se mohli do malování pustit.
Malování ložnice
 
Při každém malování je nejdříve potřeba udělat pravidelnou proceduru – zakrýt vše ochranným igelitem – novou plovoucí podlahu, vypínače, a topení, aby nic kapky barvy neponičily. Aby výsledek malování ložnice byl perfektní, tak nejdříve ve většině případech seškrábeme ze zdí nesouvislé plochy a vyštukujeme detaily. Přichází na řadu malování penetrací a jako poslední samotné malování stěna malování stropu. Pro strop i stěny byla použita zmíněná žlutá barva. Celé nové malování ložnice jsme provedli celkem třikrát. Výsledek byl dokonalý a interiér byl opravdu rozzářený.
 
Konečná práce při malování ložnice
 
Když bylo malování ložnice hotové, vše jsme ještě jednou zkontrolovali, zdali nějaký detail malování nepotřebuje doladit. Po dokončení všech prací na malování interiéru jsme odstranili ochranné igelity. Posléze naše uklizečky provedli úklid místnosti a pokoj mohl být předán majitelce. Sháníte pravidelný úklid vaší kanceláře nebo domova? Není problém, můžeme zařídit. Objednávejte služby našich uklizeček i vy.  

MALOVÁNÍ LOŽNICE V KOBYLISECH PRAHA

Malování ložnice v Kobylisech Praha 1Malování ložnice v Kobylisech Praha 2
Malování pokojů Praha a okolí. Malování interiérů, exteriérů, malířské práce Praha a okolí, malíři pokojů, lakování nábytku. Spolehlivost, zkušenosti, dobré ceny.
© 2011 Petrovo malování. Petr Kleňha, Čajkovského 13/1423, Praha 3, tel. 773 598 400
 
Podívejte se na AAA Barvy
 
Označení provozovny: ID RZP:3528009
Nastavení cookies | Mapa stránek
vygenerováno systémem Animáto | webdesign a redakční systém
 
 References