Petrovo malování
Malování pokojů Praha a okolí
Domovská stránka > Reference > MALOVÁNÍ CHODBY PANELOVÉHO DOMU V PRAZE

MALOVÁNÍ CHODBY PANELOVÉHO DOMU V PRAZE

MALOVÁNÍ CHODBY PANELOVÉHO DOMU V PRAZE
Naše firma pro malování interiérů byla oslovena družstvem jednoho panelového domu v Praze. Díky našemu malování interiéru chtěli oživit chodby. Pro malování interiéru jsme se dohodli, aby malování nebylo moc výrazné. Zvolili jsme tedy pro malování interiéru světle žlutou barvu. Tato barva lehce rozzářila tmavou chodbu bez oken.
Malování interiéru – malování chodby

Ihned po dohodě jak by malování interiéru mělo vypadat jsme se vrhli do práce. Náš tým pro malování pokojů a malování interiéru chtěl odvést opět práci co nejrychleji a zároveň co nejlépe, abychom moc dlouho nerušili obyvatele domu. Při malování interiéru jsme museli vyspravit odřeniny a díry ve zdi, které udělal neznámý pachatel.

Konečný úklid po malování interiéru

Když náš tým pro malování pokojů / malování interiéru dokončil svou práci ve všech osmi patrech, vrhli se na úklid interiéru naše uklizečky. Bytové družstvo bylo s naší práci malování interiéru spokojeno a doporučilo nás pro malování interiéru i vedlejšímu bytovému družstvu.

MALOVÁNÍ CHODBY PANELOVÉHO DOMU V PRAZE

Malování chodby panelového domu v Praze
Malování pokojů Praha a okolí. Malování interiérů, exteriérů, malířské práce Praha a okolí, malíři pokojů, lakování nábytku. Spolehlivost, zkušenosti, dobré ceny.
© 2011 Petrovo malování. Petr Kleňha, Čajkovského 13/1423, Praha 3, tel. 773 598 400
 
Podívejte se na AAA Barvy
 
Označení provozovny: ID RZP:3528009
Nastavení cookies | Mapa stránek
vygenerováno systémem Animáto | webdesign a redakční systém
 
 References