Petrovo malování
Malování pokojů Praha a okolí
Domovská stránka > Reference > MALOVÁNÍ GARÁŽE V PRAZE

MALOVÁNÍ GARÁŽE V PRAZE

MALOVÁNÍ GARÁŽE V PRAZE
Naše firma zajišťuje také malování garáží. Tento dům je zvenčí laděn do broskvové a hnědé barvy. Zde bylo vybrání barvy pro malování garáže velmi jednoduché. Majitelé si nepřáli jinou barvu. Proto jsme zůstali u hnědé barvy.
Malování garáže

Při malování garáže nám zde nejvíce času zabralo opravit starou plochu vrat. Byla zde stará oprýskaná barva a lak se odlupoval. Nejdříve jsme povrch perfektně očistili a posléze jsme se vrhli na malování vrat. Když hnědá barva po malování zaschla, vrhli jsme na lakování vrat. Při lakování vrat jsme se opět snažili dát co nejsilnější vrstvu laku, aby při otvírání vrat směrem nahoru nedocházelo k rychlému zničení laku. I toto lakování vrat naše firma odvedla na jedničku. Máme dalšího spokojeného zákazníka díky malování a lakování.

Úklid po malování a lakování

Náš uklizečky obstarají vždy perfektní úklid. Po malování a lakování vrat se udělal nepořádek po seškrábání staré barvy a laku. Vše naše uklizečky obstarali. Vrata po malování a lakování vydají perfektně.

MALOVÁNÍ GARÁŽE V PRAZE

Malování garáže v Praze 1
Malování pokojů Praha a okolí. Malování interiérů, exteriérů, malířské práce Praha a okolí, malíři pokojů, lakování nábytku. Spolehlivost, zkušenosti, dobré ceny.
© 2011 Petrovo malování. Petr Kleňha, Čajkovského 13/1423, Praha 3, tel. 773 598 400
 
Podívejte se na AAA Barvy
 
Označení provozovny: ID RZP:3528009
Nastavení cookies | Mapa stránek
vygenerováno systémem Animáto | webdesign a redakční systém
 
 References