Petrovo malování
Malování pokojů Praha a okolí
Domovská stránka > Aktuality > Malování divadélka

Malování divadélka

Malování divadélka
 

MALOVÁNÍ INTERIÉRU A LAKOVÁNÍ NÁBYTKU V ALTERNATIVNÍM DIVADÉLKU

Příprava malování interiéru a lakování nábytku

V jednom malém divadélku poblíž Prahy jsme zařizovali malování interiéru a lakování nábytku v divadelním baru – tj. lakování baru, stolů a židlí. Náš tým pro malování interiérů si nejdříve perfektně zmapoval interiér. Naše designérka doporučila odstín barvy a vše bylo připraveno na malování interiéru. Když bylo vše perfektně hotovo, náš tým se vrhnul na lakování nábytku.


Malování interiéru

Zde bylo malování interiéru poněkud složitější. Zdejší vedení se nemohlo dohodnout pro konečnou barvu pro naše malování interiéru. Proto, že v tomto vedení byly jen samé ženy, se naše designérka rozhodla pro malování růžovou a to hned ve dvou odstínech. Nejdříve jsme malovali světle růžovou, později tmavě růžovou. Malování interiéru se nám nakonec dle vedení podařilo na jedničku. Toto malování interiéru byla pro nás novinka. Doufáme že budeme v budoucnu spolupracovat i s kiny a divadélky a obstarávat malování interiérů.


Lakování nábytku


Jednalo se o lakování nábytku v divadelním klubu, tedy lakování baru, židlí a stolů. Zde jsme museli postupovat jako při každém lakování nábytku – obrousit ostré kusy – třísky a posléze došlo na malování do hnědé barvy a poslední fáze byla lakování. Po lakování nábytku v tomto baru vypadalo vše jako nově zařízené. Jsme rádi, že i tady naše firma odvedla perfektní lakování nábytku.

02. MALOVANI INTERIERU A LAKOVANI NABYTKU V ALTERNATIVNIM DIVADLE.jpg
Malování pokojů Praha a okolí. Malování interiérů, exteriérů, malířské práce Praha a okolí, malíři pokojů, lakování nábytku. Spolehlivost, zkušenosti, dobré ceny.
© 2011 Petrovo malování. Petr Kleňha, Čajkovského 13/1423, Praha 3, tel. 773 598 400
 
Podívejte se na AAA Barvy
 
Označení provozovny: ID RZP:3528009
Nastavení cookies | Mapa stránek
vygenerováno systémem Animáto | webdesign a redakční systém
 
 References