Petrovo malování
Malování pokojů Praha a okolí
Domovská stránka > Reference > MALOVÁNÍ CHODBY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

MALOVÁNÍ CHODBY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

MALOVÁNÍ CHODBY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Malování interiéru – chodby základní školy

 
Jedna základní škola v Praze oslovila naší firmu ohledne malování chodby. Malování chodby mělo proměnit v přiliž svítivou žlutou na méně výraznou barvu. Proto naše designérka se shodla s vedením školy, že malování chodby bude provedeno v okrové barvě. Nic už tedy nebránilo se pustit na samotné malování chodby ve škole.
 

Samotné malování chodby základní školy

 
 
Pokaždé než se vrhneme na samotné malování interiérů, tak nejdříve upravíme zdi a to tak, že seškrábeme za zdech nesouvislé plochy. Když jsou na zdech díry, tak je potřeba udělat vyštukování a pak následné  malování penetrací. Potom přichází na řadu samotné malování chodby. Jak vidíte z obrázku – původní žlutá barva byla daleko výraznější než nová okrová, proto jsme malování chodby udělali hned 3x, aby nové malování bylo perfektní. Dále jsme u malování stěn chodby obnovili zašlou bílou barvou v horní části zdi.
 
 

Konečná úprava malování interiéru chodby základní školy

 
Ačkoliv pokaždé než obstaráme malování interiéru vše zalepujeme plastikem, především podlahy, tak u tohoto malování chodby skončilo hodně barvy na podlaze. Zde totiž bylo malování chodby složitější, protože se jednalo pouze o malování stěn schodiště. Proto po dokončení veškerého malování naše uklizečky obstarali perfektní úklid interiéru – odstranění barev ze schodišť a následné perfektní úklid schodiště. Naše firma měla opět dalšího spokojeného zákazníka.
Malování interiéru – chodby základní školy 1.jpg
Malování interiéru – chodby základní školy 2.jpg
Malování interiéru – chodby základní školy 3.jpg
Malování interiéru – chodby základní školy 4.jpg
Malování pokojů Praha a okolí. Malování interiérů, exteriérů, malířské práce Praha a okolí, malíři pokojů, lakování nábytku. Spolehlivost, zkušenosti, dobré ceny.
© 2011 Petrovo malování. Petr Kleňha, Čajkovského 13/1423, Praha 3, tel. 773 598 400
 
Podívejte se na AAA Barvy
 
Označení provozovny: ID RZP:3528009
Nastavení cookies | Mapa stránek
vygenerováno systémem Animáto | webdesign a redakční systém
 
 References