Petrovo malování
Malování pokojů Praha a okolí
Domovská stránka > Reference > MALOVÁNÍ BYTU 2+1 V PRAZE

MALOVÁNÍ BYTU 2+1 V PRAZE

MALOVÁNÍ BYTU 2+1 V PRAZE
V jednom bytě 2+1 jsme obstarávali malování interiéru. Byt měl novou majitelku a ta vyžadovala nové malování bytu. Naše designérka navrhla pro malování obývacího pokoje broskvovou barvu. Pro malování chodby byla vybrána barva bílá, protože chodba je bez oken a velmi tmavá. Malování bílou barvou prostor zesvětlí.
Malování bytu 2+1
 
Jako pokaždé, než se vrhneme na samotné malování pokoje, nejdříve jsme i v tomto případě zakryli vše ochranný igelitem – podlahy, nábytek, aby nic kapky barvy neponičily. Pro perfektní výsledek malování pokoje nejdříve ve většině případech seškrábeme ze zdí nesouvislé plochy a vyštukujeme detaily. Přichází na řadu malování penetrací a jako poslední samotné malování stěn a malování stropu. Malování obývacího pokoje broskvovou barvou jsme udělali celkem třikrát a malování chodby bylo provedeno dokonce čtyřikrát. Nové malování udělalo z původního bytu naprosto nový.
 
Konečná práce na malování bytu 2+1
 
Když bylo malování bytu hotové, vše jsme ještě jednou zkontrolovali, zdali někde malování nepotřebuje doladit. Po dokončení veškerých prací na malování interiéru jsme odstranili z podlah a nábytku ochranné igelity. Na závěr opět přišly na řadu naše uklizečky. Potřebujete pravidelný úklid interiéru? Můžete si jejich úklid objednat i pro svůj domov. http://www.petrovomalovani.cz/uklid.html

MALOVÁNÍ BYTU 2+1 V PRAZE

Malování bytu 2+1 v Praze 1Malování bytu 2+1 v Praze 2
Malování pokojů Praha a okolí. Malování interiérů, exteriérů, malířské práce Praha a okolí, malíři pokojů, lakování nábytku. Spolehlivost, zkušenosti, dobré ceny.
© 2011 Petrovo malování. Petr Kleňha, Čajkovského 13/1423, Praha 3, tel. 773 598 400
 
Podívejte se na AAA Barvy
 
Označení provozovny: ID RZP:3528009
Nastavení cookies | Mapa stránek
vygenerováno systémem Animáto | webdesign a redakční systém
 
 References