Petrovo malování
Malování pokojů Praha a okolí
Domovská stránka > Reference > MALOVÁNÍ ADMINISTRATIVNÍ BUDOVY, EXTERIÉR MODRÝ CEDR

MALOVÁNÍ ADMINISTRATIVNÍ BUDOVY, EXTERIÉR MODRÝ CEDR

MALOVÁNÍ ADMINISTRATIVNÍ BUDOVY, EXTERIÉR MODRÝ CEDR
Malování administrativní budovy

Manželé žijící v domě na obrázku měli prodejnu automobilových součástek. Byla to velká administrativní budova se skleněnými tabulemi. Pod okny byly dva pásy černých skel a ty potřebovaly namalovat. Tak jsme museli použít syntetickou černou barvu. Syntetická černá barva byla lesklá a pomalu schne, díky tomu také vypadá jako černé sklo. Také jsme opravili a namalovali velká dřevěná vrata. Celá administrativní budova vypadala po natření velice dobře.

Malování exteriéru - modrý cedr

Tento obrovský dům byl celý pokryt cedrovým dřevem. Cedrové dřevo roste z vody, a tak je velmi trvanlivé. Přesto bylo asi dvacet prken, které jsme museli vyměnit. Když se cedrové dřevo lakuje každých 5 let, vydrží dřevěné obložení na domě i sto let. Vyměňují se obvykle zatěžovaná prkna u země, nebo pod okny. Vyměněné dřevo se musí nejdříve namalovat základovou barvou. Až poté je možné je lakovat lakem určeným na lakování dřeva v exteriérech. Tento dům byl výjimečný svojí rozlohou a členitostí. Na dům jsme při lakování použili 500 litrů laku. Dům jsme lakovali asi čtrnáct dní ve dvou vrstvách. Některé části domu jsme lakovali i třikrát.

MALOVÁNÍ ADMINISTRATIVNÍ BUDOVY, EXTERIÉR MODRÝ CEDR

MALOVÁNÍ ADMINISTRATIVNÍ BUDOVY, EXTERIÉR MODRÝ CEDR 1
Malování pokojů Praha a okolí. Malování interiérů, exteriérů, malířské práce Praha a okolí, malíři pokojů, lakování nábytku. Spolehlivost, zkušenosti, dobré ceny.
© 2011 Petrovo malování. Petr Kleňha, Čajkovského 13/1423, Praha 3, tel. 773 598 400
 
Podívejte se na AAA Barvy
 
Označení provozovny: ID RZP:3528009
Nastavení cookies | Mapa stránek
vygenerováno systémem Animáto | webdesign a redakční systém
 
 References