Petrovo malování
Malování pokojů Praha a okolí
Domovská stránka > Reference > LAKOVÁNÍ STOLU A ŽIDLÍ

LAKOVÁNÍ STOLU A ŽIDLÍ

LAKOVÁNÍ STOLU A ŽIDLÍ

Příprava na lakování nábytku


V jednom domku na okraji Prahy jsme obstarali lakování nábytku – jednalo se zde o lakování stolu a židlí. Tento stůl rodina neustále využívá, proto jsme lakování provedli silnou vrstvou. Díky našemu lakování stůl naprosto ožil.

Samotné lakování nábytku (lakování stolu)

Než provádíme samotné lakování nábytku, nejdříve vše pečlivě zakryjeme plastem – podlahy a okolí, aby se díky lakování nic nezničilo. Nejdříve jsme povrch stolu obrousili a posléze nanesli základový lak. Nepřesné detaily jsme vytmelili. Lakování dále pokračuje tak, že nalakujeme první nátěr základového syntetického laku. Toto lakování po zaschnutí zbrousíme a nalakujeme druhý nátěr syntetického laku. Uděláme mezibrus a znova všechno nalakujeme. Lakování po takovéto proceduře vypadá perfektně.

Úklid po lakování nábytku

Když vše při lakování nábytku provedeme a všechen lak na nábytku zaschne, pečlivě celé okolí uklidíme. To obstarává náš tým pro úklid interiéru. Naše firma nabízí také pravidelný úklid interiéru domácnostem a firmám.
Malování pokojů Praha a okolí. Malování interiérů, exteriérů, malířské práce Praha a okolí, malíři pokojů, lakování nábytku. Spolehlivost, zkušenosti, dobré ceny.
© 2011 Petrovo malování. Petr Kleňha, Čajkovského 13/1423, Praha 3, tel. 773 598 400
 
Podívejte se na AAA Barvy
 
Označení provozovny: ID RZP:3528009
Nastavení cookies | Mapa stránek
vygenerováno systémem Animáto | webdesign a redakční systém
 
 References