Petrovo malování
Malování pokojů Praha a okolí
Domovská stránka > Reference > LAKOVÁNÍ DVEŘÍ V JEDNÉ FIRMĚ V PRAZE

LAKOVÁNÍ DVEŘÍ V JEDNÉ FIRMĚ V PRAZE

LAKOVÁNÍ DVEŘÍ V JEDNÉ FIRMĚ V PRAZE

LAKOVÁNÍ DVEŘÍ V JEDNÉ FIRMĚ V PRAZE


Příprava na lakování dveří


Zde bylo lakování dveří provozováno v jedné firmě. Naše lakování nemělo překážet dennímu chodu v této firmě. Proto jsme nejdříve brzo ráno pečlivě prohlédli všechny dveře, zdali nebudou potřeba nejdříve vyspravit odřeniny, škrábance atd. Poté došlo na samotné lakování dveří.

Samotné lakování dveří

Lakování dveří je stejné jako kterékoliv lakování nábytku. Při tomto lakování dveří byly podmínky firmy takové, že nechtěli nanášet žádnou barvu, pouze vyspravit a několikrát provést lakování, aby výsledek vypadal skvostně. Při lakování dveří velkým firmám většinou všechny dveře vyndáme a odvezeme si je. Následně provedeme jejich obroušení a lakování. Když jsme dveře vrátili na své místa, následně jsme doladili jejich rámy – obroušení a lakování. Lakování dveří jsme i zde odvedli na jedničku.

Lakování rámů


Po lakování dveří vrátíme okamžitě dveře na své místo. Aby vše vizuálně ladilo, vrhneme se na obroušení, vyspravení všech detailů, posléze na lakování rámů, které můžeme podrobit i malování.
05. LAKOVÁNÍ DVEŘÍ V JEDNÉ FIRMĚ V PRAZE.jpg
Malování pokojů Praha a okolí. Malování interiérů, exteriérů, malířské práce Praha a okolí, malíři pokojů, lakování nábytku. Spolehlivost, zkušenosti, dobré ceny.
© 2011 Petrovo malování. Petr Kleňha, Čajkovského 13/1423, Praha 3, tel. 773 598 400
 
Podívejte se na AAA Barvy
 
Označení provozovny: ID RZP:3528009
Mapa stránek | vygenerováno systémem Animáto | webdesign a redakční systém
 
 References