Petrovo malování
Malování pokojů Praha a okolí
Domovská stránka > Aktuality > Kancelář Dentaktiv

Kancelář Dentaktiv

Kancelář Dentaktiv
Na Vyšehradě jsme malovali interiér zubní ordinace. Dominantní barva celých prostor byla šedá. Šedá se malovala v každém pokoji, kombinovala se ještě s dalšími šesti výraznými barvami. Při malování jsme použili ještě tmavě modrou, oranžovou, sytě zelenou, červenou, žlutou a růžovou. Před malováním si klienti pozvali designérku, která vkusně použila hlavně onu šedou a pro zvýraznění prostorů použila v každé místnosti na stěny výrazné barvy. Malovali jsme na sádrokarton, pečlivě jsme zalepili igelitem všechny přístroje a nábytek. Podlahy jsme před malováním pokryli látkovou dekou. Po zasádrování nerovností jsme obrousili všechny stěny a stropy. Poté jsme stěny malovali penetrací.

Po penetraci jsme namalovali šedou dvakrát. Pestré barvy nekryly tak dobře, a tak jsme je natírali i třikrát. V zubní ordinaci jsme dělali spoustu malých oprav. Po skončení malování jsem zavolal naši uklízečku, která vše perfektně vyčistila. Efekt byl moc pěkný a klienti byli moc spokojení. Při malování dávám důraz na detaily, důležité je hlavně přesná rovnost linie, linky dělám od ruky a právě čistota linie je při malování a lakování zásadní. Právě při této zakázce, byly linky zásadní díky kombinaci šedé se šesti barvami. Ordinace teď září barvami a přesností dobré řemeslné práce, malování a lakování.
Malování Dentaktivu
Malování Dentaktivu
Malování Dentaktivu
Malování pokojů Praha a okolí. Malování interiérů, exteriérů, malířské práce Praha a okolí, malíři pokojů, lakování nábytku. Spolehlivost, zkušenosti, dobré ceny.
© 2011 Petrovo malování. Petr Kleňha, Čajkovského 13/1423, Praha 3, tel. 773 598 400
 
Podívejte se na AAA Barvy
 
Označení provozovny: ID RZP:3528009
Nastavení cookies | Mapa stránek
vygenerováno systémem Animáto | webdesign a redakční systém
 
 References