Petrovo malování
Malování pokojů Praha a okolí
Domovská stránka > Reference > MALOVÁNÍ DOMU U JEZERA

MALOVÁNÍ DOMU U JEZERA

MALOVÁNÍ DOMU U JEZERA
Malování pokojů v interiéru

V tomto domě jsme malovali pokoje v interiéru, také jsme lakovali exteriér. Nejdříve jsme začali malovat uvnitř. V prním patře jsme malovali tři pokoje a jednu koupelnu. V přízemí jsme malovali pokoje 4 a koupelnu s kuchyní.
Majitelka byla velmi náročná, nakonec po dlouhém rozhodování jsme malovali kombinací šesti barev v celém domě. Nahoře jsme pokoje malovali kombinací zelená, modrá a žlutá. Zatímco přízemí jsme malovali pokoje decentními barvami, pokoje jsme malovali šedou. A kuchyň s koupelnou jsme malovali béžově zelenou.
Dřevěné obložení

Po malování stěn a stropů jsme začali malovat zárubně. Dřevěné zárubně a obložení bylo nové holé dřevo. Nejdříve jsme veškeré dřevo natřeli základovou barvou. Posléze jsme všechno dřevo důkladně obrousili. Poté jsme začali lakovat první nátěr bílým lakem. Po lakování jsme dřevo obrousili. Dřevo jsme nalakovali podruhé a znovu obrousili, tentokrát jemným papírem 200. Až po třetím lakování jsme dostali perfektní vzhled lesklého bílého dokonalého dřeva. Dřevěné obložení po naší práci vypadalo jako hladké sklo a bez nečistot. Bílé stropy, leské bílé dřevěné obložení a sytě malované stěny utvořily dokonalý kontrast. Dům měl hodně oken, které byly obráceny na jezero, díky tomu bylo v domě dostatek světla a zákazníci mohli zvolit při malování stěn tmavší barvy. Lakovaného dřeva bylo hodně, tak pěkně orámovalo barevné stěny.

Malování exteriéru

Na tomto domě bylo samé dřevo, zvenčí bylo cedrové dřevo použito na všechno. Okna, zábradlí, obložení domu, to vše jsme museli namalovat, aby se chránilo dřevo. Nejdříve jsme namalovali modré obložení dvakrát. Před malováním oken jsme museli vyměnit pár prken. Ty jsme pak namalovali základovou barvou. Okna jsme pak dvakrát namalovali na bílo i se zábradlím.

Malování chodby do křídla dcery

V tom samém domě, jsme v přízemí malovali tuto chodbu. Chodba vedla právě do pokojů dcery majitelů. Ve dvou malovaných pokojích žila mentálně postižená dcera majitelů. Rodiče jí chtěli udělat radost, tak pozvali designérku interiérů. Navrhla namalovat chodbu v šesti barvách. Nejdříve jsme namalovali strop na hnědo. Dále jsme malovali stěny. Šest stěn jsme malovali každou na jinou barvu. První levou stěnu jsme malovali na žlutou barvu. Levou zadní stěnu jsme malovali na červenou barvu. Pravou přední stěnu jsme malovali na bílou barvu. Pravou zadní jsme malovali na modrou barvu. Čelní stěnu jsme malovali na černou barvu a zadní stěnu jsme malovali na rudou barvu. Bylo to hodně práce a vyžadovalo to hodně trpělivosti.

MALOVÁNÍ DOMU U JEZERA

Malování domu u jezera 001Malování domu u jezera 002Malování domu u jezera 003Malování domu u jezera 004
Malování pokojů Praha a okolí. Malování interiérů, exteriérů, malířské práce Praha a okolí, malíři pokojů, lakování nábytku. Spolehlivost, zkušenosti, dobré ceny.
© 2011 Petrovo malování. Petr Kleňha, Čajkovského 13/1423, Praha 3, tel. 773 598 400
 
Podívejte se na AAA Barvy
 
Označení provozovny: ID RZP:3528009
Nastavení cookies | Mapa stránek
vygenerováno systémem Animáto | webdesign a redakční systém
 
 References