Petrovo malování
Malování pokojů Praha a okolí
Domovská stránka > Aktuality > Malování pokojů v řadovém domku ve Strašnicích

Malování pokojů v řadovém domku ve Strašnicích

Malování pokojů v řadovém domku ve Strašnicích

Malování pokojů v prvním patře


V tomto pěkném řadovém domku ve Strašnicích jsme malovali pokoje všechny. Malovali jsme pokoje ve třech patrech. Začali jsme malováním pokojů v prvním patře. Byly tam dva pokoje a chodba. V pokojích jsme nejdříve pečlivě zakryli všechen nábytek a podlahy. Poté jsme začali s vyrovnáváním stěn. Oškrábali jsme co bylo potřeba, posléze jsme stěny natáhli Devoskytem. Úzkým filmem štuku, který je jemný a stěny jsou po něm úplně rovné. Po vyrovnání a obroušení všech stěn jsme namalovali štuk penetrací, aby barva lépe přilnula k povrchu. Po penetraci jsme měli všechny stěny připravené na malování pokojů. Před malováním jsem poradil zákaznici design barev. Poradil jsem jí decentní béžovou do obývacího pokoje a modrou do ložnice. Také jsem doporučil dnešní trend v malování. Kdy se maluje barva buď jenom na jednu stěnu v pokoji, nebo se malují dvě protilehlé stěny barvou a zbytek na bílo. Tento trend jsme použili v ložnici v prvním patře, kde jsme dvě protilehlé stěny namalovali sytě modrou a zbytek na bílo. Béžovou v obývacím pokoji jsme malovali na dvě stěny, tak aby béžová vytvořila útulný roh se sedací soupravou a televizí. Chodbu jsme namalovali na bílo, aby jsme zesvětlili celý prostor tmavé chodby. Schody byly z tmavého dřeva a s bílou tvořily velmi zajímavý kontrast.

Malování pokojů v přízemí


V přízemí jsme malovali pokoj, kuchyň a chodbu.

V pokoji v přízemí jsme před malováním vyrovnávali dvě stěny. Také jsme připevnili okrasnou lištu na strop, kterou jsme lepili kolem dokola. Strop jsme v tomto pokoji namalovali na bílo, lištu jsme lakovali bílím lakem, stěny jsme namalovali béžovou do tvaru písmene „L“. Druhé l jsme namalovali bíle. Pokoj kuchyně jsme nejdříve také pečlivě zalepili igelitem, aby kuchyňskou linku nezničil lak. Strop byl totiž z tmavého dřeva a dost ztmavil celou místnost. Nalakovali jsme ho bílím lesklým lakem. Stěny v kuchyni jsme pomalovali sytě zelenou. Chodbu jsme opět namalovali bílou, aby prostor nebyl tmavý.

Malování pokoje ve druhém patře


Ve druhém patře jsme malovali pokoj ložnice, byla to hlavní ložnice v domě a byla přes celé patro. Majitelka chtěla mí pokoj hlavně útulný. Použili jsme na malování pokoje kombinaci sytě modré a sytě zelené. Pokoj kopíroval střechu a byl tvarován do velkého „A“. Rozdělili jsme ho tedy v půlce. První půlku jsme namalovali modře a druhou jsme malovali zeleně. Majitelka řadového domku byla moc spokojená a dokonce nás ohodnotila na serveru
www.nejremeslnici.cz
ř 005.JPG
ř 007.JPG
ř 008.JPG
ř 009.JPG
Malování pokojů Praha a okolí. Malování interiérů, exteriérů, malířské práce Praha a okolí, malíři pokojů, lakování nábytku. Spolehlivost, zkušenosti, dobré ceny.
© 2011 Petrovo malování. Petr Kleňha, Čajkovského 13/1423, Praha 3, tel. 773 598 400
 
Podívejte se na AAA Barvy
 
Označení provozovny: ID RZP:3528009
Nastavení cookies | Mapa stránek
vygenerováno systémem Animáto | webdesign a redakční systém
 
 References